e okul giriş

warning: Creating default object from empty value in /home/oidb/domains/oidb.net/public_html/eokul/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

e-Okul Öğrenci Girişi

"
E okul sisteminde öğrenci ve öğretmenler için ayrı giriş paneli bulunmaktadır..öğrenci velileri de öğrenci veli bilgilendirme paneli üzerinden sisteme giriş yapabilirler

e-okul Öğrenci girişi için tıklayın

Öğrencilerin ve velilerin öğrenci işlemleri ve bilgi için e okul öğrenci girişi ve veli bilgilendirme sistemini kullanmaları gerekmektedir

e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sisteme girildiğinde aşağıdaki bilgiler öğrenilebilir:

Duyurular : Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır. Bireysel bazda ya da toplu duyurular,

LGS Sınav Sonuçları Öğrenme

E-Okul LGS Sonuçları ,LGS Sonuçları Sorgulama, E-okul LGS Sınav Sonucu Öğrenme, (LGS Karne Notu Hesaplama)

LGS Sınav Sonuçları giriş için tıkla

LGS puanlarına itirazlar 16- 20 Haziran arasında yapılacak, 4 Temmuz'da ise kontenjanlar açıklanacak. 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen LGS sınavına ait sonuçlar açıklandı

LGS ortak sınav puanları bugün açıklanıyor. MEB lise yerleştirmelerinde takvimi de açıkladı.

TERCİH DÖNEMİ

E Okul Öğretmen Giriş Ekranı

e okul öğretmen girişi için tıklayın
Öğretmenlerin not ve okul işlemleri ile alakalı bilgileri kolay ve hızlı şekilde milli eğitim bakanlıgının sistemine gireceği e okul öğretmen girişi, e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi ekranı üzerinden gerçekleşmektedir.
E Okul Öğretmen Girişi, e-okul yönetim bilgi sistemi üzerinden sağlanmaktadır. E-Okul sistemine bilgi giriş yetkisi okul yöneticileri ve öğretmenlere verilmiştir.
e okul öğretmen girişi için tıklayın

e Okul VBS Veli Bilgilendirme Girişi

E okul veli bilgilendirme sistemi ile Öğrenciler ve veliler Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir servis olan e-okuldan öğrenciye ait olan not bilgileri, sınav(yazılı) tarihleri, devamsızlık bilgileri, sınav sonuçları gibi bilgileri diledikleri an öğrenebilirler.

e okul veli bilgilendirme sistemi giriş için tıkla
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yapmak için linke tıklayarak bağlantıyı açın. Açılan sayfada size sorulan öğrenci T.C Kimlik Numarası ve Öğrenci Numarası girin..tc kimlik ve öğrenci nolarını doğru ve eksiksiz girdiginizden emin olun..resimde görülen karakterleri ilk kutucuga güvenlik için girin..kutuları doldurduktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz..2. açılan asayfada yine bazı bilgileri doldurmanız gerekecek

E Okul Nedir

e okul nedir ne işe yarar? e okul sistemi nedir
e-Okul Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2007 yılının Ocak ayında kullanıma açılmış olan bir okul yönetim bilgi sistemi yazılımıdır. Bir öğrencinin okula kaydından başlayıp, mezuniyetine kadar olan tüm süreci içerir.

e-Okulun Kapsamı
* Şu anda e-Okul modülüne tüm resmi ve özel ilköğretim okulları, anaokulları ve özel eğitim okulları giriş yapmaktadır. İleride ortaöğretim kurumlarının da sisteme dahil edilmesi düşünülmektedir.

e-Okulda Neredeyiz?
* Şu an itibariyle öğrencinin okula kaydı, dosya bilgilerinin ve resminin sisteme işlenmesi, nakil alma ve nakil verme işlemleri, devamsızlık girişi ve devamsızlık takibi, okulun ders programının, okutulacak derslerin ve dersi okutacak öğretmenlerin bilgilerinin işlenmesi, sınav tarihleri ve gelişim raporu işlemleri e-okul sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

e-Okulda Neler Olacak?

E Okul Öğretmen Şifresi Nasıl Değiştirilir

Meb eokul giriş şifresini unutan yada kaybedenler yeni şifre almak için ne yapmalı?..Eokul veli yada yönetim bilgi sistemine giriş için şifrenizi kaybettiyseniz sistem üzerinden şifre hatırlatma talebinde bulunabilirsiniz

Eokul giriş yeni şifre almak mevcut şifrenizi değiştirmek yada eokul şifrenizi hatırlamak için buradaki ekranı kullanabilirsiniz..
Bilgileri eksiksiz ve dogru olarak doldurunuz ..Bilgiler doğruysa kullanıcıya ait telefona sms ile onay mesajı gelecek ve yeni şifre belirleme ekranı açılacaktır..
Güvenliğiniz için şifrenizin sadece harf yada rakamlardan oluşmamasına dikkat edin..harf rakam noktalam işaretleride kullanarak daha güvenli bir şifre oluşturabilirsiniz..

E Okul Yardım Sorular Cevaplar

E Okul Giriş Sistemi Nasıl Kullanılır,e okul şifresi nasıl alınır, eokul öğretmen giriş nasıl kullanılır, e okul veli bilgilendirme sistemi nasıl kullanılır, e okul şifre değiştirme, e okul şifremi kaybettim, e okul kullanıcı adı oluşturma ve e okul ile aalakalı yardıma ihtiyacınız olan merak ettiginiz tüm soruları ve cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz

Sizde e okul ile alakalı sorunlarınızı ve sorularınızı bu bölüm altında sorabilirsiniz..

sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş