e okul yardım

warning: Creating default object from empty value in /home/oidb/domains/oidb.net/public_html/eokul/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

E Okul Meb Şikayet Hattı

Mlii eğitim bakanlığının eğitim sistemi e okul ile alakalı soru ve sorunları iletebileceginiz yardım talebinde bulunabileceginiz e okul meb şikayet hattı hizmete girdi..

MEB şikayet hattı 147 kapatıldı, "444 0 632" numaralı hattan danışma hizmeti verilecek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un talimatıyla, "MEBİM 147" hattı kaldırılarak yerine öğretmen, öğrenci ve veliler olmak üzere diğer vatandaşlara etkin ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi "444 0 632" telefon hattı kuruldu.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un talimatıyla Alo 147 hattı kamuoyunda şikâyet hattı olarak algılanan ve öğretmenlerin şikâyet konusu edildiği gerekçesiyle kaldırıldı.

MEB E-Okul Yardım Masası Giriş Ekranı

MEB E-Okul Yardım Masası sisteme GİRİŞ için TIKLA

MEB YARDIM MASASI

;MEBBİS Kullanıcıları ve diğer vatandaşların,MEB bünyesinde geliştirilen yazılımlarla ilgili problemlerini, isteklerini ve diğer taleplerini bildirecekleri, isteklerle ilgili süreci takip edebilecekleri bir sistemdir.

Sistem son kullanıcı ve yazılım geliştiricileri arasında direkt iletişim kurulmasını sağlar. Bu sayede iletişim kaynaklı yaşanan hatalar ve gecikmeler asgari düzeye indirilir. Son kullanıcı tarafından iletilen talep sorumlu personele anında iletilerek ilgili süreç başlatılır.
Sorumlu personel ilgili talebi inceleyerek en kısa sürede sonuçlandırır.

E okul Meb Şikayet Hattı Alo 147

E okul meb şikayet ve istek hattı mebim alo 147 hattı açıldı.

Öğrenciler her türlü istek ve şikayetlerini bu hat üzerinden milli eğitim bakanlığına iletecek..

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ (MEBİM)
“ALO 147”
Milli Eğitim Bakanlığı’na ALO 147’yi arayarak 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

1 Mart 2012 tarihinde Van-Erciş’te hizmete giren İletişim Merkezimiz; Bakanlığımızın görev ve sorumluluklarıyla ilgili her türlü;

Talep
Şikâyet
Görüş-Öneri
İhbar
Bilgi edinme sorularınızı

etkin ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

İletişim merkezimizi arayarak eğitim ve öğretim başta olmak üzere Bakanlığımızca sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

e Kayıt Açılmıyor

e kayıt öğrenciler aileler ve yöneticiler için okul kayıtlarının yapılmasında kullanılan tek sistem oldu..

Milli eğitim bakanlıgının uygulamaya soktugu e okul sistemi e kayıt sistemi artık rayın aoturmus durumda.. öğrenciler ve okulyöneticileri e okul sistemi üzerinden e kayıt e okul kayıt işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir..

E-Okul Neden çalışmıyor açılmıyor Öğrenciler Giriş Yapamıyor, E-okul neden açılmıyor, e-okul giriş adresi, e-okul çalışmıyor idareciler işlem yapamıyor.

e kayıt çalışmıyor okul kaydımı yapamadım e okul açılmıyor sisteme giremedim diyen öğrencil ve velilerimizin sınav ve kayıt dönemlerinde ki yogun talep ve yüklenemeden dolayı sistemde yavaşlama ve zaman zaman aksaklıkların oldugunu dikkate almalarını önemle rica ediyoruz..

E kayıt çin e okul sistemine giriş yapamıyorsanız e kayıt yada e okul açılmıyorsa lütfen bir süre bekledikten sonra tekrar deneyiniz

E Okul Mobil Sms Bilgilendirme İptal İşlemleri

e okul sistemini kullanan öğrenci ve velilerin çocuklarıyla alakalı bir çok bilgiye kolayca ulaşmasını sağlayan e okul mobil bilgilendirme servisine üye olduktan sonra üyelikten ayrılmak mümkün mü?

e okul mobil bilgilendirme sistemini nasıl iptal edebilirm? e okul mobil Servis üyeliği dahilinde yapılacak bilgilendirmeleri, tüm GSM Operatörlerinde, vergiler dahil aylık 2,00 TL ücret karşılığında cep telefonunuza SMS olarak alacaksınız.
(Bilgilendirmeler, aylık 30 SMS’e kadar gönderilecektir.)

Servise üye olan ya da üye olmayan tüm kullanıcıların yapacakları her bir sorgulama için 1 TL ücretlendirme yapılır.

Ücretlere tüm vergiler dahildir.

Servis üyeliğinizi iptal etmek için IPTAL yazıp 8383’e gönderebilirsiniz.

Servis ile ilgili yardım almak için YARDIM yazıp 8383’e gönderebilirsiniz.

E Okul Yardım Sorular Cevaplar

E Okul Giriş Sistemi Nasıl Kullanılır,e okul şifresi nasıl alınır, eokul öğretmen giriş nasıl kullanılır, e okul veli bilgilendirme sistemi nasıl kullanılır, e okul şifre değiştirme, e okul şifremi kaybettim, e okul kullanıcı adı oluşturma ve e okul ile aalakalı yardıma ihtiyacınız olan merak ettiginiz tüm soruları ve cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz

Sizde e okul ile alakalı sorunlarınızı ve sorularınızı bu bölüm altında sorabilirsiniz..

e-okul Kayıt Sisteminden Lise Tercihi Yapacak Öğrencilerin Dikkatine


Sbs 2013 seviye belirleme sınavına giren ortaöğretim öğrencileri heyecanla 2013 2014 yılında eğitim görecekleri liseleri seçmek için bekliyor..
15 temmuz 2013 pazartesi gün sbs tercihleri başlayack..fakat lise ye gidecek ve okul tercihi yapacak öğrencilerin özellikle e okul sistemi üzerinden kaydını yapacakların aşagıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir..
Önceden belirlenen takvime uygun olarak, öğrencilerin 6, 7 ve 8 inci sınıf yılsonu başarı puanları ile 700 tam puan üzerinden hesaplanan seviye belirleme sınavı puanı toplamlarının "Ortaöğretim Kurumlarına Öğrenci Yerleştirme Yönergesi" hükümleri doğrultusunda ikiye bölünmesi ile elde edilen Ortaöğretime Yerleştirme Puanı (OYP) hesaplanmıştır.

Bu yıl 8 inci sınıfı tamamlayarak, sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarına devam edecek olan öğrencilerimiz, ortaöğretime yerleştirme puanına göre (OYP) yerleştirileceklerdir.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş