e okul öğrenci girişi

warning: Creating default object from empty value in /home/oidb/domains/oidb.net/public_html/eokul/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

e-Okul Öğrenci Girişi

"
E okul sisteminde öğrenci ve öğretmenler için ayrı giriş paneli bulunmaktadır..öğrenci velileri de öğrenci veli bilgilendirme paneli üzerinden sisteme giriş yapabilirler

e-okul Öğrenci girişi için tıklayın

Öğrencilerin ve velilerin öğrenci işlemleri ve bilgi için e okul öğrenci girişi ve veli bilgilendirme sistemini kullanmaları gerekmektedir

e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sisteme girildiğinde aşağıdaki bilgiler öğrenilebilir:

Duyurular : Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır. Bireysel bazda ya da toplu duyurular,

e Okul Öğrenci Giriş Sayfası


Milli eğitim bakanlığı tarafından öğrenciler için yapılan e okul öğrenci giriş sisteminden öğrenciler sınav bilgileri, okul, ders notları,karne notları gibi bir çok bilgiye ulaşabilir e kayıt , e ders seçimi gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir..
e-okul Öğrenci girişi için tıklayın
E okul giriş sistemi ile alakalı yardım konularını burada bulabilirsiniz
1. E-Okul Öğrenci Girişi ekranında sırasıyla Resimdeki Rakamlar, Öğrenci TC Kimlik No ve Öğrenci Okul No alanlarına istenilen bilgileri giriniz.
2. E Okul kullanıcı bilgileri doğrulandıysa karşınıza öğrenciyi ilgilendiren özel duyuruları gösteren bir ekran çıkacak.
3. EOkul ekranlarından biri de Öğrenci Sınav Bigileri'ni gösteren ekran olacak. Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı, sınav tarihi, başvuru süreci, başvuru başlangıç, bitiş tarihleri ve başvuru durum bilgisini görebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş