eokul

warning: Creating default object from empty value in /home/oidb/domains/oidb.net/public_html/eokul/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

E Okul LGS Lise Yerleştirme Sonuçları 2019

Toeg tercihini yaparak puanına göre lise tercihini yapan öğrenciler meb tarafından yerleştikleri liseleri ve tercih sonuçlarını e okul sisteminden sorgulayacak..e okul üzerinden öğrenilecek olan lise yerleştirme sonuçlarına göre lise kayıtları da otomatik olarak meb tarafından yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığının Açıklama Yapmasıyla birlikte LGS lise tercih sonuçları Açıklanacak., LGS Tercih Sonuçları,Lise Kayıt İşlemleri, Lise Kayıt Zamanları, Lise Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler hepsi eokulyardim.com'da LGS Yerleştirme SOnuçları Tıkla Sorgula, Temel Ortaöğretime Geçiş Sınavı (LGS) Tercih Sonuçları Bugün Açıklandı.

E Okul Düz Lise Kayıt İşlemleri


2013 2014 eğitim öğretim yılı liseye başlayacak öğrenciler için lise kayıt işlemleri ve kayıt esnasından gerekli belgeler nelerdir?
2013 2014 yılında düz liseye gidecek olan öğrenciler lise kayıt işlemlerini nasıl yapacak,gerekli belgeler nelerdir,SBS Lise yerleştirmeleri sonucunda bir liseye yerleşemeyen öğrenciler, düz liselere kayıt için aşağıdaki belgeleri hazırlamak zorundalar. Gerekli olan bu evrakları tamamladıktan sonra kaydınızı yapabilirsiniz.

Düz Lise Kayıtları İçin Belgeler:

1-6 adet fotoğraf,

2-Nüfus Cüzdanının fotokopisi,

3- Öğrenim Belgesinin aslı,

4-Veli Adına “Yerleşim Yeri Adres Belgesi“(Nüfus Müdürlüklerinden alınacaktır.)

E Okul Anadolu Öğretmen Lisesi Kayıt İşlemleri


2013 2014 yılı anadolu öğretmen lisesine gidecek olan öğrencilerin lise kayıtları için gerekli olan belgeler neler?SBS Lise yerleştirmeleri sonucunda bir Anadolu Öğretmen lisesine yerleşen öğrenciler kayıt için aşağıdaki belgeleri hazırlamak zorundalar. Gerekli olan bu evrakları tamamladıktan sonra kaydınızı yapabilirsiniz.

Anadolu Öğretmen Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

1.Yerleştirme sonuç belgesi(Mezun olunan okuldan onaylı)

2.İlköğretim Diploması(Asıl)

3.Öğrencinin Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi.(Nüfus cüzdanı kayıt sonrası iade edilecektir.)

4.Veliye ait Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.

5.Veli Adına “Yerleşim Yeri Adres Belgesi“(Nüfus Müdürlüklerinden Alınacaktır)

6.4 Adet öğrenci kıyafeti ile çekilmiş vesikalık fotoğraf

E Okul Anadolu Lisesi Kayıt İşlemleri


2013 2014 yılında SBS Lise yerleştirmeleri sonucunda bir Anadolu lisesine yerleşen öğrenciler kayıt için aşağıdaki belgeleri hazırlamak zorundalar. Gerekli olan bu evrakları tamamladıktan sonra kaydınızı yapabilirsiniz.

Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

1.Yerleştirme sonuç belgesi(Mezun olunan okuldan onaylı)

2.İlköğretim Öğrenim Belgesi

3.Öğrencinin Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi.(Nüfus cüzdanı kayıt sonrası iade edilecektir.)

4.Veliye ait Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.

5.Veli Adına “Yerleşim Yeri Adres Belgesi“(Nüfus Müdürlüklerinden Alınacaktır)

6.4 Adet öğrenci kıyafeti ile çekilmiş vesikalık fotoğraf

E Okul Lise Öğrenci Giriş Sayfası

Milli eğitim bakanlıgının uygulamaya soktugu e okul sistemi hem öğrenci hem yönetici ve öğretmenler için kolaylık sağlıyor..E- okul, bir çeşit bilgilendirme sistemidir. E- okul bilgilendirme sistemi ile özel ve ya devlet okulları, ilköğretim ya da liselerde okuyan öğrencilerin eğitim bilgilerinin bulunduğu yerdir.

e okul lise giriş sayfası için tıkla

E- okul, bir çeşit bilgilendirme sistemidir. E- okul bilgilendirme sistemi ile özel ve ya devlet okulları, ilköğretim ya da liselerde okuyan öğrencilerin eğitim bilgilerinin bulunduğu yerdir.2007 yılından itibaren ülkemizde kullanılmakta olan e- okul sistemi ile lisede eğitim gören liseli öğrenciler, artık buradan aldıkları not ve diğer bilgileri öğrenebilirler.

e Kayıt 2014-2015 Lise Boş Kontenjanları


2014 yılı eğitim öğretimini, lise de yapacak olan öğrenciler için lise tercih kontenjanları açıklandı..
e Okul Lise Kontenjanları 2014,e Kayıt teog 2014- 2015 Lise Kontenjanları ,anadolu lisesi 2014-2015 kontenjanları,fen lisesi kontenjanları,lise kontenjanları,meslek lisesi kontenjanları Tercihlere Esas Kontenjan Tablolarının İlanı meb tarafından yapıldı

2014 lise okul boş kontenjanları için tıklayın

sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş